Witaj na stronie gabinetów Motimed!
Drogadomoti
05.09.2017 12:00

Na naszej stronie internetowej znajdziecie informacje na temat lekarzy, sposobu umawiania wizyt czy kontaktu, ale i dział z aktualnościami, dzięki którym zawsze będziecie na bieżąco.


Kim jesteśmy?

Motimed to zespół gabinetów o szerokim zakresie specjalizacji lekarskich. Pracują tu wykwalifikowani w różnych dziedzinach specjaliści. Wśród naszych specjalności znajdziecie ortopedię, traumatologię, ginekologię i położnictwo (w tym leczenie niepłodności), chirurgię ogólną i proktologię, radiologię oraz psychologię (w tym pracownię rozwoju osobistego). To nie wszystko - w naszych gabinetach pracuje dla Was także zespół rehabilitantów, oferujących różnego rodzaju masaże oraz dietetyk i osteopata.


Dlaczego Motimed?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Jednym z głównych powodów jest wyżej wspomniana kompleksowość tego miejsca - znajdziecie tu pełen przekrój specjalistów, którzy mając wieloletnie doświadczenie i praktykę, są w stanie pomóc Wam szybko i skutecznie. Poza tym, gabinety mieszczą się w centrum Poznania w Nobel Tower, dzięki czemu łatwo nas znaleźć.

Zaufaj specjalistom. Zaufaj Motimed. Nie zwlekaj i umów się na wizytę - pomożemy Ci!

Dąbrowskiego 77A, Poznań
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek 10.00-20.00
61 679 11 29
kontakt@motimed.pl

© 2024 Motimed